O Firmie

Dlaczego właśnie nasza przychodnia weterynaryjna?

Dlaczego weterynarz z Lublina to placówka wyróżniająca się na tle innych punktów w tym mieście? Wszystkie usługi weterynaryjne, które świadczymy, przebiegają w spokojnej, przyjaznej zwierzętom atmosferze. Każde ze zwierząt jest indywidualnym podopiecznym, do którego dostosowujemy naszą pracę. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że to nam jest łatwiej dostosować się do pacjenta, niż zestresowanemu zwierzęciu do nas.

 

Nasza placówka weterynaryjna w Lublinie wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt, który nie tylko ułatwia codzienną pracę, ale także pozwala stawiać precyzyjne diagnozy. Dzięki szybkiej diagnozie szanse na pełny powrót do zdrowia są znacznie podwyższone. Połączenie najnowocześniejszego sprzętu z ogromną wiedzą, którą dysponujemy, skutkuje stale rosnącą liczbą kocich i psich podopiecznych oraz ich właścicieli w pełni zadowolonych z oferowanych usług.

Weterynarz Lublin - godziny otwarcia

Godzinę wizyty w naszej przychodni weterynaryjnej ustalamy po uprzednim kontakcie – najlepiej telefonicznym. Wizyty możliwe w dniach od poniedziałku do soboty, w godzinach:

Pielęgnacja zwierząt - weterynarz z Lublina

Pielęgnacja zębów, uszu i skóry zwierząt jest niezbędna, aby Twój pupil czerpał pełną radość z długiego życia. Każde zwierze ma jednak cechy charakterystyczne i indywidualne wymagania, do których należy dostosować prawidłową pielęgnację. W przypadku psów długowłosych są to regularne kąpiele, strzyżenie i codzienne czesanie. Z kolei czworonogi o spłaszczonym, krótkim pyszczku będą wymagać codziennej higieny okolic oczu i nosa, a także regularnej kontroli weterynaryjnej tych okolic. Nieco inne wymagania mają koty, z którymi należy postępować zupełnie inaczej ze względu na ich temperament i usposobienie.

 

Znając różnice poszczególnych zwierząt i ich potrzeby podpowiemy Ci w naszym gabinecie weterynaryjnym, czego potrzebuje Twój czworonożny przyjaciel. Jeśli chcesz mieć pewność co do prawidłowo wykonanych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak czyszczenie uszu lub skracanie pazurów, wykonamy to za Ciebie.

Profesjonalna opieka weterynaryjna, rozsądna cena oraz gwarantowana satysfakcja zwierząt i ich właścicieli

O naszym profesjonalnym podejściu świadczą liczne, pozytywne opinie wystawione przez właścicieli zwierząt. Chcesz, aby Twój czworonożny przyjaciel już nie chował się na widok transportera, w którym zawsze odbywa podróż do gabinetu weterynaryjnego? Wywieszony z radości język, merdanie ogonem czy mruczenie to najlepsze komplementy, jakie każdego dnia słyszy weterynarz z Lublina.